Mérgezéses tünetei vannak Abramovicsnak és az orosz–ukrán tárgyalódelegáció több tagjának
Mindkét delegációnál tapasztaltak mérgezéses tüneteket, az oroszoknál Roman Abramovics lett rosszul. A moszkvai keményvonalasok állhatnak az akció mögött.
Mindkét delegációnál tapasztaltak mérgezéses tüneteket, az oroszoknál Roman Abramovics lett rosszul. A moszkvai keményvonalasok állhatnak az akció mögött.
Az amerikai rakéták az RD-180 rakétahajtóművet használják, amelyekhez a nyugati szankciók miatt most nem jut hozzá az Egyesült Államok.
A város polgármestere jelentette be, hogy felszabadult a település.
A harcok miatt 8 ezer kilométernyi út rongálódott vagy semmisült meg. Az ukrán gazdaság idén tíz százalékkal zsugorodhat, de nem kizárt a jóval nagyobb csökkenés sem.
A mariupoli Club 8-bit gyűjteményét 15 éven át gyűjtögette a tulajdonosa. Most minden odaveszett.
Az orosz kormánynak csütörtökig kell jóváhagynia a Gazprom hatályos gázszállítási szerződéseinek módosítására vonatkozó irányelvet, amelynek értelemben a gázszállítási szerződések fizetőeszközét orosz rubelre kell módosítani.
A megmozdulást az Egymillióan a szabad Ukrajnáért nevű civil szervezet szervezi.
Ha majd közelednek az álláspontok, összejöhet a találkozó is – mondta Szergej Lavrov.
A szakértők szerint az alacsony morál és az ellátás hiánya miatt inkább tüzérséggel lövik a körbevett ukrán városokat az oroszok.
A nukleáris baleset helyszínét a háború kezdete óta orosz katonák tartják ellenőrzésük alatt.
A holland cég 2022 végéig még fizeti azt oroszországi munkavállalóit.
Marcin Przydacz szerint bizonyos témákban előfordulhatnak viták.
Az orosz energiáról való leválás magasabb energiaárakat hoz majd Németországnak.
Az orosz–ukrán háború kezdete után óriási kivándorlási hullám kezdődött Oroszországban.
Oleg Gyeripaszka azzal riogatott, hogy az egész világ megszenvedi majd az orosz-ukrán háború következményeit.
A videók a hétvégén jelentek meg, a valódiságukat még nem igazoltál, Moszkva azonban már vizsgálatot sürget. Mindeközben nem zárható ki, hogy hamis felvételekről van szó, amelyek célja pont az ukránok lejáratása.
Az ukrán elnök szerint már nem ismerni ezeknek a gyerekeknek a pontos helyét.
Az ukrán elnök hajlandó kompromisszumokat kötni, ha az kell a békéhez, de Ukrajna demilitarizálása és „nácimentesítése” teljesen értelmetlen felvetés szerinte. Zelenszkij azt is mondta: Putyin másra számíthatott Ukrajnában. Kövessék folyamatosan frissülő hírfolyamunkat!
Az ukrán elnökkel készült interjút az orosz tömegtájékoztatási és távközlési hatóság betiltotta.
Az ukrán elnök, Volodimir Zelenszkij vasárnap esti videóüzenetében azt mondta: több kérdésben is készen állnak a megegyezésre.